BAHAGIAN TEKNOLOGI MEKATRONIK

Mohd Azri bin Akhiak

Ketua Bahagian (DV48)

Tel: 07-4287733 (Samb: 7664) | Emel: azri@jtm.gov.my

Mohd Safit Bin Samsudin

Pegawai Latihan Vokasional (DV44)

Tel: 07-4287733 (Samb: 6950) | Emel: safit@jtm.gov.my

Abd Rahim Bin Kasiman

Pegawai Latihan Vokasional (DV44)

Tel: 07-4287733 (Samb: 7587) | Emel: abdrahim@jtm.gov.my

Mohd Fadzlisyam Bin Sairan

Pegawai Latihan Vokasional (DV44)

Tel: 07-4287733 (Samb: 7587) | Emel: fadzlisyam@jtm.gov.my

Noraza Binti Samun

Pegawai Latihan Vokasional (DV42)

Tel: 07-4287733 (Samb: 7587) | Emel: noraza@jtm.gov.my

Zainal Bin Ali

Penolong Pegawai Latihan Vokasional (DV38)

Tel: 07-4287733 (Samb: 7587) | Emel: zainal.ali@jtm.gov.my

Shahrom Bin Wahid

Penolong Pegawai Latihan Vokasional (DV36)

Tel: 07-4287733 (Samb: 7587) | Emel: shahrom@jtm.gov.my