BAHAGIAN KHIDMAT PENGURUSAN

Siti Noor Khasikin Bt Kaliman

Penolong Pegawai Tadbir (N36) - Pentadbiran

Tel: 07-4287733 (Samb: 5296) | Emel: sikin@jtm.gov.my

Mohd Nazari Bin Awik

Penolong Pegawai Tadbir (N32) - Pentadbiran

Tel: 07-4287733 (Samb: 6926) | Emel: mohamadnazari@jtm.gov.my

Haslina Bt Ismail

Pembantu Tadbir (N22) - Pentadbiran

Tel: 07-4287733 (Samb: 7903) | Emel: haslina.ismail@jtm.gov.my

Siti Farah Binti Redzuwan

Pembantu Tadbir (N19) - Pentadbiran

Tel: 07-4287733 (Samb: 7813) | Emel: sitifarah@jtm.gov.my

Eliza Binti Masnan

Pembantu Tadbir (N19) - Pentadbiran

Tel: 07-4287733 (Samb: 7813) | Emel: eliza.masnan@jtm.gov.my

Siti Fatimah Bt Sulaiman

Pembantu Tadbir (N19) - Pentadbiran

Tel: 07-4287733 (Samb: 7813) | Emel: fatimah.sulaiman@jtm.gov.my

Siti Norwahidah Binti Aspas

Pegawai Khidmat Pelanggan (N19)

Tel: 07- 4287733 / 07- 4287722 | Emel: norwahidah@jtm.gov.my

Hanisah binti Azman

Pembantu Operasi (N11) - Pentadbiran

Tel: 07-4287733 (Samb: 7813) | Emel: hanisah@jtm.gov.my

Nazri Bin Kassim

Pemandu (H11)

Tel: 07-4287733 / 07 - 4287722 | Emel: nazri@jtm.gov.my

Mohd Nazmi Bin Roslan Ahmad

Pemandu (H11)

Tel: 07-4287733 / 07 - 4287722 | Emel: nazmi@jtm.gov.my

Siti Noor Lail Bt M.Chudi

Pembantu Tadbir Kewangan (W29 KUP)

Tel: 07-4287733 (Samb: 7871) | Emel: lail@jtm.gov.my

Noraha Binti Hj. Melan

Pembantu Tadbir Kewangan (W22)

Tel: 07-4287733 (Samb: 7871) | Emel: noraha@jtm.gov.my

Haziqah Binti Hussein

Pembantu Tadbir Kewangan (W19)

Tel: 07-4287733 (Samb: 7871) | Emel: haziqah@jtm.gov.my

Mazullizan Bin Mohamed

Pembantu Tadbir Kewangan (W19)

Tel: 07-4287733 (Samb: 7871) | Emel: mazzul@jtm.gov.my

Adurra Binti Mohamad

Pembantu Tadbir (N26) - Perolehan

Tel: 07-4287733 (Samb: 7912) | Emel: adurra@jtm.gov.my

Farkhana Binti Ali

Pembantu Tadbir (N22 TBK1) - Perolehan

Tel: 07-4287733 (Samb: 7912) | Emel: farkhana@jtm.gov.my

Gayah Binti Abdul Hamid

Pembantu Tadbir (N19) - Perolehan

Tel: 07-4287733 (Samb: 7912) | Emel: gaya@jtm.gov.my

Mohammed Hairuddin Bin Abd Rahman

Pembantu Tadbir (N19) - Perolehan

Tel: 07-4287733 (Samb: 7912) | Emel: hairuddin@jtm.gov.my

Mohd Saifulamri Bin Mustafa

Penolong Pengurus Asrama (N29)

Tel: 07-4287733 (Samb: 7917) | Emel: msaifulamri@jtm.gov.my

Nurhuda Binti Hasbi

Penyelia Asrama (N22 TBK1)

Tel: 07-4287733 (Samb: 7917) | Emel: nurhuda@jtm.gov.my